Partneři SDH a MH Pátek

Hlavním partnerem je obec Pátek dotující chod SDH a MH Pátek.

Sponzoři

Děkujeme všem našim partnerům a sponzorům, kteří nás podporují. Velice si Vaší spolupráce vážíme.

Sponzor Milwaukee Milwaukee Europe na stránkách Facebooku

Firma Milwaukee pravidelně každý rok sponzoruje chod kroužku mladých hasičů v obci Pátek, vybavila kroužek základní technikou a také oblečením a věnujě ceny do lokálních hasičských soutěží.

Firma BÜRGER Transport, s.r.o zakoupila nové vybavení pro mladé hasiče na požární útoky. Sponzor BÜRGER Transport, s.r.o

Děkujeme našim sponzorům za podporu, a doufáme, že naše spolupráce bude i nadále skvěle fungovat.

Partneři a sponzoří akcí mladých hasičů

Pátecké jiskření, lampiónový pruvod sponzorují:
Smíšenka Pátek – paní Věra Serbusová, Truhlářství Jiří Vokolek, Pekařství Petr Svoboda, fa Metabo, Feestool, Protoool, Husqvarna, Narex, Josef Šátek nářadí a stroje a další

HLEDÁME partnery

Vzhledem k náročnosti hasičského sportu a obecného nedostatku financí hledáme další sponzory pro provoz kroužku mladých hasičů.